FCBS
RESULTADOS CLASIFICACIÒN


SLOWPITCH 2024 - RESULTADOS
* L' horari dependrà de la disponibilitat del camp
Jornada 1
Part. Data Hora Camp Partit Resultat
1 19/05 10:00 Igualada SC IGUALADA SC IGUALADA o CBS BARCINO BLUE SOCKS CBS BARCINO BLUE SOCKS 8 - 7
2 19/05 12:00 Igualada SC IGUALADA SC IGUALADA o CB BARCELONA BLUE CB BARCELONA BLUE 12 - 8
Arbitro Home: - Arbitro Base:
3 17/03 10:00 Sant Adria CBS SANT ADRIÀ DOLPHINS CBS SANT ADRIÀ DOLPHINS o CBS HÈRCULES L'H. FUSION CBS HÈRCULES L'H. FUSION 6 - 14
4 17/03 12:00 Sant Adria CBS SANT ADRIÀ DOLPHINS CBS SANT ADRIÀ DOLPHINS o BC MANRESA DRAC'S BC MANRESA DRAC'S 18 - 6
Arbitro Home: - Arbitro Base:
5 24/03 16:00 Montjuic 2 CB BARCELONA RED CB BARCELONA RED o CBS SANT BOI CBS SANT BOI 4 - 0
6 24/03 17:30 Montjuic 2 CBS BARCINO BLUE SOCKS CBS BARCINO BLUE SOCKS o CBS SANT BOI CBS SANT BOI 6 - 4
7 24/03 19:00 Montjuic 2 CBS BARCINO BLUE SOCKS CBS BARCINO BLUE SOCKS o CBS GAVÀ TIBURONES CBS GAVÀ TIBURONES 15 - 1
Arbitro Home: - Arbitro Base:
Jornada 2
Part. Data Hora Camp Partit Resultat
8 07/04 09:30 Viladecans 2 CB VILADECANS CHUCHOS CB VILADECANS CHUCHOS o CBS SANT ADRIÀ DOLPHINS CBS SANT ADRIÀ DOLPHINS 3 - 21
9 07/04 11:00 Viladecans 2 CBS SANT BOI CBS SANT BOI o CBS SANT ADRIÀ DOLPHINS CBS SANT ADRIÀ DOLPHINS 3 - 6
10 07/04 12:30 Viladecans 2 CBS SANT BOI CBS SANT BOI o CB VILADECANS CHUCHOS CB VILADECANS CHUCHOS 13 - 10
Arbitro Home: - Arbitro Base:
11 07/04 09:30 Montjuic 2 CB BARCELONA BLUE CB BARCELONA BLUE o CB BARCELONA RED CB BARCELONA RED 5 - 16
12 07/04 11:00 Montjuic 2 CB BARCELONA RED CB BARCELONA RED o CBS BARCINO BLUE SOCKS CBS BARCINO BLUE SOCKS 15 - 11
13 07/04 12:30 Montjuic 2 CB BARCELONA BLUE CB BARCELONA BLUE o CBS BARCINO BLUE SOCKS CBS BARCINO BLUE SOCKS 3 - 12
Arbitro Home: - Arbitro Base:
14 07/04 09:30 L'Hospitalet CBS HÈRCULES L'H. FUSION CBS HÈRCULES L'H. FUSION o CBS HÈRCULES L'H. PANDAS CBS HÈRCULES L'H. PANDAS 27 - 5
15 07/04 11:00 L'Hospitalet CBS HÈRCULES L'H. FUSION CBS HÈRCULES L'H. FUSION o BC MANRESA DRAC'S BC MANRESA DRAC'S 22 - 19
16 07/04 12:30 L'Hospitalet BC MANRESA DRAC'S BC MANRESA DRAC'S o SC IGUALADA SC IGUALADA 9 - 20
17 07/04 14:00 L'Hospitalet SC IGUALADA SC IGUALADA o CBS HÈRCULES L'H. PANDAS CBS HÈRCULES L'H. PANDAS 17 - 5
Arbitro Home: - Arbitro Base:
18 07/04 09:30 Can Torello 2 CBS GAVÀ TIBURONES CBS GAVÀ TIBURONES o CBS GAVÀ RAPTORS CBS GAVÀ RAPTORS 2 - 11
19 07/04 11:00 Can Torello 2 CBS GAVÀ TIBURONES CBS GAVÀ TIBURONES o CBS WOLVES TARRAGONA CBS WOLVES TARRAGONA 5 - 3
20 07/04 12:30 Can Torello 2 CBS GAVÀ RAPTORS CBS GAVÀ RAPTORS o CBS WOLVES TARRAGONA CBS WOLVES TARRAGONA 6 - 5
Arbitro Home: - Arbitro Base:
Jornada 3
Part. Data Hora Camp Partit Resultat
21 21/04 09:30 Viladecans 2 CB VILADECANS CHUCHOS CB VILADECANS CHUCHOS o CBS HÈRCULES L'H. FUSION CBS HÈRCULES L'H. FUSION 2 - 14
22 21/04 11:00 Viladecans 2 CBS HÈRCULES L'H. FUSION CBS HÈRCULES L'H. FUSION o SC IGUALADA SC IGUALADA 7 - 5
23 21/04 12:30 Viladecans 2 SC IGUALADA SC IGUALADA o CB VILADECANS CHUCHOS CB VILADECANS CHUCHOS 5 - 3
Arbitro Home: - Arbitro Base:
24 21/04 09:30 Montjuic 2 CB BARCELONA RED CB BARCELONA RED o CBS GAVÀ TIBURONES CBS GAVÀ TIBURONES 6 - 3
25 21/04 11:00 Montjuic 2 CBS GAVÀ TIBURONES CBS GAVÀ TIBURONES o CBS SANT ADRIÀ DOLPHINS CBS SANT ADRIÀ DOLPHINS 2 - 10
26 21/04 12:30 Montjuic 2 CBS SANT ADRIÀ DOLPHINS CBS SANT ADRIÀ DOLPHINS o CB BARCELONA RED CB BARCELONA RED 3 - 7
Arbitro Home: - Arbitro Base:
27 21/04 09:30 L'Hospitalet CBS HÈRCULES L'H. PANDAS CBS HÈRCULES L'H. PANDAS o CBS SANT BOI CBS SANT BOI 5 - 16
28 21/04 11:00 L'Hospitalet CBS SANT BOI CBS SANT BOI o CBS WOLVES TARRAGONA CBS WOLVES TARRAGONA 6 - 11
29 21/04 12:30 L'Hospitalet CBS WOLVES TARRAGONA CBS WOLVES TARRAGONA o CBS HÈRCULES L'H. PANDAS CBS HÈRCULES L'H. PANDAS 4 - 0
Arbitro Home: - Arbitro Base:
30 21/04 09:30 Can Torello 2 CBS GAVÀ RAPTORS CBS GAVÀ RAPTORS o CBS BARCINO BLUE SOCKS CBS BARCINO BLUE SOCKS 4 - 14
31 21/04 11:00 Can Torello 2 CBS BARCINO BLUE SOCKS CBS BARCINO BLUE SOCKS o BC MANRESA DRAC'S BC MANRESA DRAC'S 9 - 10
32 21/04 12:30 Can Torello 2 BC MANRESA DRAC'S BC MANRESA DRAC'S o CB BARCELONA BLUE CB BARCELONA BLUE 16 - 16
33 21/04 14:00 Can Torello 2 CB BARCELONA BLUE CB BARCELONA BLUE o CBS GAVÀ RAPTORS CBS GAVÀ RAPTORS 3 - 2
Arbitro Home: - Arbitro Base:
Jornada 4
Part. Data Hora Camp Partit Resultat
34 05/05 09:30 Manresa BC MANRESA DRAC'S BC MANRESA DRAC'S o CB BARCELONA RED CB BARCELONA RED 3 - 18
35 05/05 11:00 Manresa CB BARCELONA RED CB BARCELONA RED o CBS HÈRCULES L'H. PANDAS CBS HÈRCULES L'H. PANDAS 18 - 0
36 05/05 12:30 Manresa CBS HÈRCULES L'H. PANDAS CBS HÈRCULES L'H. PANDAS o BC MANRESA DRAC'S BC MANRESA DRAC'S 13 - 18
Arbitro Home: - Arbitro Base:
37 19/05 13:30 Igualada CB BARCELONA BLUE CB BARCELONA BLUE o CB VILADECANS CHUCHOS CB VILADECANS CHUCHOS 10 - 5
38 10/05 20:30 Viladecans 2 CB VILADECANS CHUCHOS CB VILADECANS CHUCHOS o CBS GAVÀ RAPTORS CBS GAVÀ RAPTORS 4 - 16
39 05/05 10:00 Montjuic 2 CBS SANT ADRIÀ DOLPHINS CBS SANT ADRIÀ DOLPHINS o CB BARCELONA BLUE CB BARCELONA BLUE 7 - 6
40 05/05 11:30 Montjuic 2 CBS GAVÀ RAPTORS CBS GAVÀ RAPTORS o CBS SANT ADRIÀ DOLPHINS CBS SANT ADRIÀ DOLPHINS 11 - 10
Arbitro Home: - Arbitro Base:
41 05/05 09:30 L'Hospitalet CBS HÈRCULES L'H. FUSION CBS HÈRCULES L'H. FUSION o CBS BARCINO BLUE SOCKS CBS BARCINO BLUE SOCKS 5 - 4
42 05/05 11:00 L'Hospitalet CBS BARCINO BLUE SOCKS CBS BARCINO BLUE SOCKS o CBS WOLVES TARRAGONA CBS WOLVES TARRAGONA 11 - 0
43 05/05 12:30 L'Hospitalet CBS WOLVES TARRAGONA CBS WOLVES TARRAGONA o CBS HÈRCULES L'H. FUSION CBS HÈRCULES L'H. FUSION 0 - 17
Arbitro Home: - Arbitro Base:
44 05/05 09:30 Igualada SC IGUALADA SC IGUALADA o CBS GAVÀ TIBURONES CBS GAVÀ TIBURONES 18 - 4
45 05/05 11:00 Igualada CBS GAVÀ TIBURONES CBS GAVÀ TIBURONES o CBS SANT BOI CBS SANT BOI 5 - 4
46 05/05 12:30 Igualada CBS SANT BOI CBS SANT BOI o SC IGUALADA SC IGUALADA 0 - 14
Arbitro Home: - Arbitro Base:
Jornada 5
Part. Data Hora Camp Partit Resultat
47 26/05 09:30 Sant Boi 2 CBS SANT BOI CBS SANT BOI o CBS HÈRCULES L'H. FUSION CBS HÈRCULES L'H. FUSION 2 - 7
48 26/05 11:00 Sant Boi 2 CBS HÈRCULES L'H. FUSION CBS HÈRCULES L'H. FUSION o CB BARCELONA BLUE CB BARCELONA BLUE 10 - 3
49 26/05 12:30 Sant Boi 2 CB BARCELONA BLUE CB BARCELONA BLUE o CBS SANT BOI CBS SANT BOI 4 - 6
Arbitro Home: - Arbitro Base:
50 26/05 09:30 Sant Adria CBS SANT ADRIÀ DOLPHINS CBS SANT ADRIÀ DOLPHINS o CBS BARCINO BLUE SOCKS CBS BARCINO BLUE SOCKS 11 - 8
51 26/05 11:00 Sant Adria CBS BARCINO BLUE SOCKS CBS BARCINO BLUE SOCKS o CBS HÈRCULES L'H. PANDAS CBS HÈRCULES L'H. PANDAS 22 - 1
52 26/05 12:30 Sant Adria CBS HÈRCULES L'H. PANDAS CBS HÈRCULES L'H. PANDAS o CBS SANT ADRIÀ DOLPHINS CBS SANT ADRIÀ DOLPHINS 2 - 27
Arbitro Home: - Arbitro Base:
53 02/06 15:00 Can Torello 2 CBS GAVÀ RAPTORS CBS GAVÀ RAPTORS o SC IGUALADA SC IGUALADA 7 - 11
54 02/06 16:30 Can Torello 2 CB BARCELONA RED CB BARCELONA RED o SC IGUALADA SC IGUALADA 11 - 3
55 02/06 18:00 Can Torello 2 CBS GAVÀ RAPTORS CBS GAVÀ RAPTORS o CB BARCELONA RED CB BARCELONA RED 5 - 8
Arbitro Home: - Arbitro Base:
56 26/05 10:00 Manresa BC MANRESA DRAC'S BC MANRESA DRAC'S o CBS GAVÀ TIBURONES CBS GAVÀ TIBURONES 14 - 5
57 26/05 00:00 Manresa CBS GAVÀ TIBURONES CBS GAVÀ TIBURONES o CB VILADECANS CHUCHOS CB VILADECANS CHUCHOS 7 - 0
58 26/05 00:00 Manresa CB VILADECANS CHUCHOS CB VILADECANS CHUCHOS o CBS WOLVES TARRAGONA CBS WOLVES TARRAGONA 0 - 7
59 26/05 00:00 Manresa BC MANRESA DRAC'S BC MANRESA DRAC'S o CB VILADECANS CHUCHOS CB VILADECANS CHUCHOS 7 - 0
60 26/05 11:30 Manresa CBS WOLVES TARRAGONA CBS WOLVES TARRAGONA o BC MANRESA DRAC'S BC MANRESA DRAC'S 6 - 12
Arbitro Home: - Arbitro Base:
Jornada 6
Part. Data Hora Camp Partit Resultat
61 16/06 09:30 Sant Boi 2 CBS SANT BOI CBS SANT BOI o CBS GAVÀ RAPTORS CBS GAVÀ RAPTORS 4 - 9
62 16/06 11:00 Sant Boi 2 CBS GAVÀ RAPTORS CBS GAVÀ RAPTORS o BC MANRESA DRAC'S BC MANRESA DRAC'S 8 - 13
63 16/06 12:30 Sant Boi 2 BC MANRESA DRAC'S BC MANRESA DRAC'S o CBS SANT BOI CBS SANT BOI 6 - 7
Arbitro Home: - Arbitro Base:
64 09/06 09:30 Montjuic 2 CB BARCELONA RED CB BARCELONA RED o CBS HÈRCULES L'H. FUSION CBS HÈRCULES L'H. FUSION 8 - 7
65 09/06 11:00 Montjuic 2 CBS BARCINO BLUE SOCKS CBS BARCINO BLUE SOCKS o CB VILADECANS CHUCHOS CB VILADECANS CHUCHOS 16 - 0
66 09/06 12:30 Montjuic 2 CB VILADECANS CHUCHOS CB VILADECANS CHUCHOS o CB BARCELONA RED CB BARCELONA RED 1 - 10
Arbitro Home: - Arbitro Base:
67 09/06 09:30 Can Torello 2 CBS GAVÀ TIBURONES CBS GAVÀ TIBURONES o CBS HÈRCULES L'H. PANDAS CBS HÈRCULES L'H. PANDAS 14 - 9
68 09/06 11:00 Can Torello 2 CBS HÈRCULES L'H. PANDAS CBS HÈRCULES L'H. PANDAS o CB BARCELONA BLUE CB BARCELONA BLUE 0 - 7
69 09/06 12:30 Can Torello 2 CB BARCELONA BLUE CB BARCELONA BLUE o CBS GAVÀ TIBURONES CBS GAVÀ TIBURONES 6 - 2
Arbitro Home: - Arbitro Base:
70 09/06 09:30 Tarragona CBS WOLVES TARRAGONA CBS WOLVES TARRAGONA o SC IGUALADA SC IGUALADA 17 - 11
71 09/06 11:00 Tarragona SC IGUALADA SC IGUALADA o CBS SANT ADRIÀ DOLPHINS CBS SANT ADRIÀ DOLPHINS 22 - 11
72 09/06 12:30 Tarragona CBS SANT ADRIÀ DOLPHINS CBS SANT ADRIÀ DOLPHINS o CBS WOLVES TARRAGONA CBS WOLVES TARRAGONA 13 - 8
Arbitro Home: - Arbitro Base:
Jornada 7
Part. Data Hora Camp Partit Resultat
73 07/07 10:30 L'Hospitalet CBS HÈRCULES L'H. FUSION CBS HÈRCULES L'H. FUSION o CBS GAVÀ TIBURONES CBS GAVÀ TIBURONES 12 - 4
74 07/07 12:00 L'Hospitalet CBS HÈRCULES L'H. FUSION CBS HÈRCULES L'H. FUSION o CBS GAVÀ RAPTORS CBS GAVÀ RAPTORS 5 - 13
75 07/07 13:30 L'Hospitalet CBS HÈRCULES L'H. PANDAS CBS HÈRCULES L'H. PANDAS o CBS GAVÀ RAPTORS CBS GAVÀ RAPTORS 0 - 9
76 07/07 15:00 L'Hospitalet CBS HÈRCULES L'H. PANDAS CBS HÈRCULES L'H. PANDAS o CB VILADECANS CHUCHOS CB VILADECANS CHUCHOS 6 - 9
Arbitro Home: - Arbitro Base:
77 07/07 10:00 Tarragona CBS WOLVES TARRAGONA CBS WOLVES TARRAGONA o CB BARCELONA BLUE CB BARCELONA BLUE 1 - 6
78 07/07 12:00 Tarragona CBS WOLVES TARRAGONA CBS WOLVES TARRAGONA o CB BARCELONA RED CB BARCELONA RED 7 - 15
Arbitro Home: - Arbitro Base:
Jornada 8 - Play Off
Part. Data Hora Camp Partit Resultat
79 12/07 19:00 Montjuic 2 CB BARCELONA RED CB BARCELONA RED o CBS SANT ADRIÀ DOLPHINS CBS SANT ADRIÀ DOLPHINS 8 - 1
Arbitro Home: - Arbitro Base:
80 12/07 19:00 Hospitalet CBS HÈRCULES L'H. FUSION CBS HÈRCULES L'H. FUSION o SC IGUALADA SC IGUALADA 3 - 14
Arbitro Home: - Arbitro Base:
81 13/07 18:00 Montjuic 2 CBS BARCINO BLUE SOCKS CBS BARCINO BLUE SOCKS o CBS GAVÀ RAPTORS CBS GAVÀ RAPTORS -
82 -- -- -- -- :: 7e classificat :: :: 7e classificat :: o :: 8e classificat :: :: 8e classificat :: -
Arbitro Home: - Arbitro Base:
83 14/07 15:30 Can Torello 2 CBS GAVÀ TIBURONES CBS GAVÀ TIBURONES o CBS WOLVES TARRAGONA CBS WOLVES TARRAGONA -
84 14/07 17:00 Can Torello 2 CBS SANT BOI CBS SANT BOI o CB VILADECANS CHUCHOS CB VILADECANS CHUCHOS -
Arbitro Home: - Arbitro Base:
85 14/07 09:30 Montjuic 2 SC IGUALADA SC IGUALADA o CB BARCELONA RED CB BARCELONA RED 12 - 5
86 14/07 11:00 Montjuic 2 CB BARCELONA RED CB BARCELONA RED o SC IGUALADA SC IGUALADA 4 - 3
87 14/07 12:30 Montjuic 2 CB BARCELONA RED CB BARCELONA RED o SC IGUALADA SC IGUALADA 5 - 1
Arbitro Home: - Arbitro Base:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
* L' horari dependrà de la disponibilitat del camp