1
7
CBS GAVÀ
hercules -logo
8
3
logo-sant-boi
logo-vic-petit
2
wolves-tarragona
gresol
bcn-north
arbitre

Comitè d’Àrbitres

NIVELL I

Salvador Escamez Fernandez (Núm. Llicència: 231)
Melquis Cede Pérez Pérez (Núm. Llicència: 1716)
Ángel Yu Marsicano (Núm. Llicència: 227)
Saul Jesús Lander Flores (Núm. Llicència: 232)
Pedro Emilio González Ramírez (Núm. Llicència: 1716)
Michael Alejandro Blanco Baptista (Núm. Llicència: 1714)
Ignasi Garcia Pérez (Núm. Llicència: 1715)
Denny de Jesús Niño Villarreal (Núm. Llicència: 240)

NIVELL 0

 
Pau Redolat Pitarch (Núm. Llicència: 2299)
Marlon González Álvarez (Núm. Llicència: 2297)
José Antonio Burguillos Parra (Núm. Llicència: 2298)
David Serrano Combarros (Núm. Llicència: 2300)
Francisco Jesús Argaiz Alfonso (Núm. Llicència: 2301)

NIVELL III

Cuauhtemoc Suárez Hernández (Núm. Llicència: 005)
Adolf García Esteller (Núm. Llicència: 241)
Santiago Granados Martínez (Núm. Llicència: 2890)
Michael Ulloa Díaz (Núm. Llicència: 229)
William J. Domero Dubois (Núm. Llicència: 233)
Àlex Lázaro González (Núm. Llicència: 225)
Anderson Cabrera Cuevas (Núm. Llicència: 226)
Juan Santiago Aguilera Familia (Núm. Llicència: 228)
Gustavo Alonso López Garcia (Núm. Llicència: 006)

NIVELL II

Comitè d’Anotadors

Membres del Comité d’Anotadors
President: José Juan Martín Benseny

NIVELL I

Lula Yalile Villalva Cabrera (Núm. Llicència: 004)
Sergio Alejandro Faula Villalva (Núm. Llicència: 1238)
Gleydys Sharay Fernández Uzcanga (Núm. Llicència: 1239)
Lluís Mirón Montero (Núm. Llicència: 243)
Rosa Angelina Rivas Alfaro (Núm. Llicència: 237)
Gemma Mitjanas Colls (Núm. Llicència: 2862)
Pedro Renato Faula Villava (Núm. Llicència: 2863)

NIVELL II

Veronica de la Paz Pinto (Núm. Llicència: 244)
Sara Martin Corredera (Núm. Llicència: 238)
Elikarina Acosta Guillen (Núm. Llicència: 003)
Victor Serrano Vega (Núm. Llicència: 2302)

NIVELL III

Elisabet Salvador Aguilar (Núm. Llicència: 002)
José Juan Martín Benseny (Núm. Llicència: 235)
Francisco Javier Sevilla Orozco (Núm. Llicència: 1237)
Blanca C. Fdez. De Henestrosa (Núm. Llicència: 1713)
Rocío Gutiérrez Merino (Núm. Llicència: 236)
Marina Estoquera Beltrán (Núm. Llicència: 242)
Ignacio Estoquera Fernández (Núm. Llicència: 001)
Basilio J. Sevilla Orozco (Núm. Llicència: 1240)
Guillermo Alzamora López (Núm. Llicència: 234)

Comitè de Competició

Membres del Comitè de Competició de la FCBS
Vocal: Luis Martínez
Vocal: Oscar Roman
Vocal: Eric Segura
Vocal: Jordi Vallès
Secretària: Virginia Carbonell

Jutge Únic de Competició

José Antonio Hernández Vives (Pagés i Cortés Associats)
http://www.pages-hernandez.com/catala/index_cat.php
Translate »