CBS GAVÀ
Gladiators

HISTÒRIC SELECCIONS

2012

Selecció Catalana Sub-21 Beisbol

ROSTER

 

1 SEGURA GIMENEZ, Eric (CB Barcelona)
2 PEREZ DUVAL, Kadwel J. (CBS Hércules L’H)
3 CUESTA SOTO, Santiago (CB Viladecans)
4 MARTINEZ BOTIAS, David (CBS Sant Boi)
5 PEGUERO ALMONTE, Rainny L. (CB Viladecans)
6 CANO VAREA, Félix (CB Viladecans)
7 CABO BARO, Victor (CB Viladecans)
8 ALBA RODRIGUEZ, Pedro D. (CB Viladecans)
9 PELAEZ MAZA, Axel (CBS Sant Boi)
10 MATIAS RIOS, Daniel (CBS Sant Boi)
11 PEREZ GONZALEZ, Victor (CBS Hèrcules L’H)
12 LUENGO SOLER, Miquel (CB Viladecans)
13 JIMENEZ GARCIA, Oscar (CB Barcelona) 
14 GRULLON GUZMAN, A. Julio (CB Viladecans)
15 COLLADO SANCHEZ, Eric (CB Viladecans)
16 GIMENO SALDAÑA, Andres (CB Barcelona)

 

TÈCNIC: Candelario J. Díaz Azuaje

COACH: Frank Salas Aguilar

FISIOTERAPEUTA: Jose Romero Hervas

Selecció Catalana Sub-19 Beisbol

ROSTER

 

1 ALBA RODRIGUEZ, Ivan J. (CB Barcelona)
2 OROZCO PASTRANA, Dario (CB Barcelona)
3 ZAMORANO BIELSA, Nestor(CBS Sant Boi)
4 GUILLEN DE ISIDORO, Alvaro (CB Barcelona)
5 DIAZ MORALES, Manuel A. (CB Viladecans)
6 SERRANO VEGA, Victor (CBS Gavà)
7 VIÑALLONGA ORDOÑEZ, Quim (CB Barcelona)
8 HERNANDEZ LOZANO, Aitor (CBS Sant Boi)
9 GARCIA GONZALVEZ, Arturo (CBS Sant Boi)
10 MARTINEZ GARCIA, Yoridan (CBS Sant Boi)
11PAEZ FOGUET, Eric (CB Barcelona)
12 IBAÑEZ KOK, Marc (CB Barcelona)
13 PERARNAU MASANES, Oriol (CBS Sant Boi) 
14 PLANA FERRER, Gerard (CBS Sant Boi)
15 CASTILLO FERNANDEZ, Manuel 
(CBS Gavà) 
16 JUNIOR MEDINA, Ander 
(CBS Hèrcules L’H)

 

TÈCNIC: José Luis Riera Castro

COACH: Carlos Guillen de Isidoro

Selecció Catalana Cadet Beisbol

ROSTER

 

1 MARTINEZ DIAZ, Victor (CBS Sant Boi)
2 BERMEJO MELERO, Aitor (CBS Sant Boi)
3 PUIGFERRER GRAU, Eloi (CB Barcelona)
4 FLORES SAIZ, Alex(CBS Sant Boi)
5 PORCAR INFANTE, Roger (CB Viladecans)
6 CADENAS MORON, John Kelly (CBS Sant Boi)
7 MATSUHISA, Sheng Bo (CB Barcelona)
8 CAMACHO SALAS, Adrian (CBS Sant Boi)
9 GUTIERREZ GARCIA, Sergio (CBS Sant Boi)

10 PORCUNA CANTILLO, Albert (CBS Sant Boi)
11 MORENO YERRO, Miguel (CBS Gavà)
12 EJARQUE AMATE, Àlex (CB Barcelona)
13 FELIU REGNARD, Paul (CBS Gavà)
14 IZQUIERDO HUETE, Eric (CBS Sant Boi)
15 NAVARRO POZO, Enric (CB Barcelona)
16 RODRIGUEZ TRABAL, F. Xavier (CBS Sant Boi)
17 DOMINGUEZ MENDIETA, Alejandro 
(CBS Sant Boi)

 

TÈCNIC: Marc Carrillo Viñuales 

 

COACH: Alberto Magallon Pérez

FISIOTERAPEUTA: Jose Romero Hervas

Selecció Catalana Cadet Softbol Femení

ROSTER

 

1 DE LA PAZ PINTO, Veronica (CB Viladecans)
2 PEREZ GARCIA, Paula (Projecte S. Gavanenc)
3 MANRESA FANDOS, Francina (Projecte S. Gavanenc)
4 ESPIN PORCAR, Ivette (CB Viladecans)
5 ROMEU ROZALEN, Montserrat (CBS Sant Boi)
6 IBAÑEZ KOK, Laia (CB Viladecans)
7 MORENO COBOS, Lorena(CB Viladecans)
8 MONCHO VARELA, Aina (Projecte S. Gavanenc)
9 HORNSVELD CALIZ, Silvia (CBS Sant Boi)

10 SEGURA GIMENEZ, Carla (CB Viladecans)
11 PELAEZ MAZA, Carla (CBS Sant Boi)
12 REDONDO TERRON, Laura (CB Viladecans)
13 LEON IBAÑEZ, Alexandra (CB Barcelona)
14 PELAEZ MAZA, Laia (CBS Sant Boi)

 

TÈCNIC: Jordi Vallès Mestres

COACH: Miriam Alcazar Seva

FISIOTERAPEUTA: Jose Romero Hervas

DELEGADA: Laura Minaglia

Selecció Catalana Juvenil Beisbol

ROSTER

 

1 RODRIGUEZ BARCONES, Victor (CBS Sant Boi)
2 BERMEJO MELERO, Aitor (CBS Sant Boi)
3 ALBA RODRIGUEZ, Ivan J. (CB Barcelona)
4 MARTINEZ BOTIAS, David (CBS Sant Boi)
5 BOLIVAR LLOPIS, Victor (CB Viladecans)
6 ZAMORANO BIELSA, Nestor (CBS Sant Boi)
7 PAEZ FOGUET, Eric (CB Barcelona)
8 HERNANDEZ LOZANO, Aitor (CBS Sant Boi)
9 IZQUIERDO HUETE, Eric (CBS Sant Boi)

10 MARTINEZ GARCIA, Yoridan (CBS Sant Boi)
11 SERRANO VEGA, Victor (CBS Gavà)
12 IBAÑEZ KOK, Marc (CB Barcelona)
13 PEREZ DUVAL, Kadwel J. (CBS Hèrcules L’H)
14 PLANA FERRER, Gerard (CBS Sant Boi)
15 PERARNAU MASANES, Oriol (BC Manresa)
16 JUNIOR MEDINA, Ander (CBS Hèrcules L’H)
17 PEREZ FERRERAS Wester J.
(CBS Hèrcules L’H)

 

TÈCNIC: Candelario J. Diaz Azuaje

COACH: Frank Salas Aguilar

FISIOTERAPEUTA: Jose Romero Hervas

Translate »