CBS GAVÀ
Gladiators

HISTÒRIC SELECCIONS

2018

Selecció Catalana Absoluta Beisbol

ROSTER

José Luis
Riera

CB Barcelona
Manager

Edgar
Hernández

CB Viladecans
Coach

Félix
Cano

CB Viladecans
Coach

Daniel A.
Martinez

CBS Sant Boi
Outfield

Alejandro I.
Saenz

CBS Sant Boi
Outfield

Roibert O.
Decena

CB Barcelona
Outfield

Pau
Sancho

CB Barcelona
Infield

Roger
Porcar

CB Viladecans
Infield

Miguel
Catalan

CB Viladecans
1B/Outfield

monzon
Javier
Monzon

CB Viladecans
Infield

Victor J.
Lopez

CBS Sant Boi
Infield

Wander J.
Encarnacion

CB Barcelona
Infield

Eric
Izquierdo

CBS Sant Boi
Llançador

Andres
Gimeno

CB Barcelona
Llançador

Kerson
Trinidad

BC Manresa Drac’s
Llançador

luengo
Miquel
Luengo

CB Viladecans
Llançador

Alex
Tome

CB Barcelona
Llançador

Guillem
Maled

CBS Sant Boi
Receptor

balboa
Jorge
Balboa

Tenerife Marlins CBS Hèrcules L’H
Llançador

Edison
Valerio

Astros Valencia CBS Hèrcules L’H
Infield

Eric
Segura

Astros Valencia CBS Hèrcules L’H
Receptor

Selecció Catalana Senior 1a Divisió Beisbol

ROSTER

 

1 GUERRERO, Antonio (CB Viladecans)
2 IBAÑEZ, Miquel (CBS Hèrcules L’H)
3 PEÑALO, Jonathan (CBS Hèrcules L’H)
4 CASTAÑO, Joaquin (CBS Hèrcules L’H)
5 FERNANDEZ, Mauro (BC Manresa Drac’s)
6 CARVAJAL, Romer J. (CBS Barcino)
7 ROCHE, Jorge L. (CBS Barcino)
8 VAZQUEZ, Roger (CBS Barcino)
9 VILLEGAS, Jonatan A. (CBS Barcino)

10 FERNANDEZ, Daniel A. (CBS Barcino)
11 ALCAIDE, Adria (CB Viladecans)
12 MEDINA, Julio A. (BC Manresa Drac’s)
13 FELIU, Paul (CBS Gavà)
14 FELIU, Edgar (CBS Gavà)
15 CASTILLO, Manel (CBS Gavà)
16 CADENAS, Ferran (CB Barcelona)

17 DEL VILLAR, Axel Francesch (CB Barcelona)

 

TÈCNIC: Frank Salas

COACH: Ferran Thomen

Selecció Catalana Little League Beisbol

ROSTER

 

1 MASSANA, Jan(BC Manresa Drac’s)
2 SALAZAR, Juan Antonio (CB Barcelona)
3 VIZCAINO, Ronald A. (CBS Sant Boi)
4 IRIARTE, Lucas (CB Barcelona)
5 MINAYA, Bradly Y. (CBS Sant Boi)
6 FREER, Zachary B. (CB Barcelona)
7 LOPEZ, Rafael (CBS Gavà)
8 CORTES CABALLERO, Toni (CBS Sant Boi)
9 GOMEZ SAN MARTIN, Joel (CBS Sant Boi)

10 LANDER, Jesus A. (CBS Sant Boi)
11 ARROYO RUIZ, Javier (CBS Sant Boi)
12 MONTAS, Jostine N. (CBS Hèrcules L’H)
13 ROCAMORA, Izan (CBS Sant Boi)
14 ALVAREZ, Denis (CBS Sant Boi)

 

TÈCNIC: Oscar Roman

COACH: Santiago Cuesta 

COACH: Alberto Magallon

COACH: Marc Juaneda

Selecció Catalana Sub-25 Softbol Femení

ROSTER

 

1 FERNANDEZ, Raquel (CBS Sant Boi)
2 ALLUE, Ana Isabel (CBS Sant Boi)
3 SANCHEZ, Chantal (Projecte S. Gavanenc)
4 CRIADO, Mireia (CBS Sant Boi)
5 MONCHO, Aina (Projecte S. Gavanenc)
6 PEREZ, Gala (CBS Sant Boi)
7 SEGURA, Carla (CB Viladecans)
8 LOPEZ, Alba (CB Viladecans)
9 NAVARRO, Judit (CBS Hèrcules L’H)

10 DE LA PAZ, Veronica (CB Viladecans)
11 RODRIGUEZ, Alicia (CB Viladecans)
12 PELAEZ, Laia (CB Viladecans)
13 ESPIN, Ivette (CB Viladecans)
14 SERRANO, Paula (CB Viladecans)
15 SOBRINO, Anna (CB Viladecans)
16 MONCHO, Raquel (Nuoro)

 

TÈCNIC: Emmanuel Francis

COACH: Eric Segura

Selecció Catalana Sub-16 Softbol Femení

ROSTER

 

1 LLARI, Maria (CBS Hèrcules L’H)
2 DURAN, Paola V. (CBS Hèrcules L’H)
3 ARBOS FARRE, Natalia (Projecte S. Gavanenc)
4 SEVILLA, Desiree (CB Barcelona)
5 GRUAS RUIZ, Alba (Projecte S. Gavanenc)
6 RUBIO, Silvia (CBS Sant Boi)
7 SEBASTIAN, Julia (CB Viladecans)
8 GARCIA, Alejandra (CB Viladecans)
9 VILLANUEVA, Andrea (CBS Sant Boi)

10 RODRIGO, Judith(CBS Sant Boi)
11 PINILLA, Samara (CBS Sant Boi)
12 RODRIGUEZ, Nuria (CBS Sant Boi)
13 FLORES SAIZ, Paula (CBS Sant Boi)
14 BERMEJO, Judith A. (CB Viladecans)
15 LARDIN, Ainhoa (CBS Sant Boi)
16 TRILLO, Paula (CBS Sant Boi)

 

TÈCNIC: Emmanuel Francis

COACH: Marc Carrillo

Selecció Catalana Sub-13 Softbol Femení

ROSTER

 

1 PARRON, Lucia (CB Viladecans)
2 SANZ, Carla (CBS Sant Boi)
3 VALLS, Maria (CB Viladecans)
4 SALAS, Maria (CBS Sant Boi)
5 PRAT, Ona (CB Barcelona)
6 LUNA, Yaritza G. (CB Viladecans)
7 DEL PINO, Emma (CB Viladecans)
8 MARTINEZ, Laura (CBS Hèrcules L’H)
9 DE HARO, Neida (CB Viladecans)

10 BORDANOBA, Nuria (CBS Sant Boi)
11 HERNANDEZ, Patricia (CBS Sant Boi)
12 LOPEZ, Rebeca (CBS Gavà)
13 DEL PINO, Maria (CB Viladecans)
14 DOMERO, Mariona (CBS Sant Boi)

 

TÈCNICA: Raquel Fernandez

TÈCNICA: Carla Segura

TÈCNICA: Roser Jonas

Selecció Catalunya Baseball Academy  Sub-16

ROSTER

 

1 HORRILLO, Carles (BC Manresa Drac’s)
2 ROMERO, Sergi (CB Viladecans)
3 SORIANO, Jan (CB Barcelona)
4 DIAZ, Ángel (CBS Sant Boi)
5 PEREZ, Pau (CBS Sant Boi)
6 BONILLA, Peter (CB Barcelona)
7 VASQUEZ, R. Yerico (CB Barcelona)
8 PEREZ, Alejandro (CB Viladecans)
9 VALLS, Pau (CB Viladecans)

10 CUEVAS, Samil (CBS Hèrcules L’H)
11 MOYA, Pablo (CB Viladecans)
12 HERNANDEZ, Frank (CB Viladecans)
13 LUNA, Justin G. (CB Barcelona)
14 HERNANDEZ, Omar (CB Viladecans)
15 IVANISEVIC, Luka (CBS Sant Boi)

16 GIMENEZ, Eric (CBS Hèrcules L’H)
17 FIGUERES, Adrià (CB Viladecans)

18 MATSUHISA, Gakuei (CB Barcelona)

 

TÈCNIC: Edgar Hernández

COACH: Eloi Puigferrer

Translate »